top of page

Trias Media Group rozszerza polski zasięg FAST

Trias Media Group rozszerza swoją działalność w Polsce o kolejne oferty streamingowe, w szczególności o dodatkowe kanały FAST (bezpłatna telewizja wspierana reklamami) i YouTube.


Obejmują one nową markę streamingową ROYALWORLD (www.royalworld.tv), która jest teraz dostępna również w języku polskim jako kanał YouTube, a także kanał FAST.


Dzięki markom streamingowym GRJNGO (www.grjngo.com), BIGTIME (www.bigtime-movies.com), MOCONOMY (www.moconomy.tv) i ARTFLIX (www.artflix.info), Grupa Trias Media od lat odnosi sukcesy również w Polsce, obecnie z ponad 250 000 subskrybentów YouTube i kanałami FAST na RakutenTV.


Szczególną cechą działalności streamingowej w Polsce jest wyłączność oferowanych programów. Wynika to z faktu, że wszystkie filmy fabularne i dokumentalne są dostarczane w polskich wersjach językowych tworzonych przez własne studio dubbingowe Trias Media Group.


Ciągły wzrost treści oferowanych na wyłączność umożliwiło polskim serwisom streamingowym Trias odnotowanie silnego wzrostu pod względem zasięgu, zachowań użytkowników i sprzedaży.


O TRIAS MEDIA GROUP: Trias Media Group (www.triasmediagroup.com) to niemiecki holding filmowy specjalizujący się w tworzeniu marek w sektorze streamingu. Grupa jest silnie obecna w obszarze Video-on-Demand (VOD) i Free Ad-Supported Streaming TV (FAST). Trias Media Group zarządza i rozwija kilka marek streamingowych, które obsługują wyspecjalizowane kanały na całym świecie, takie jak „Grjngo” z westernami (www.grjngo.com), „Moconomy” z filmami dokumentalnymi o tematyce ekonomicznej i finansowej (www.moconomy.tv), kanał filmów fabularnych „Bigtime” (www.bigtime-movies.com) i Royalworld (www.royalworld.tv), który koncentruje się na filmach dokumentalnych, serialach i filmach fabularnych na temat rodzin królewskich, arystokracji i dynastii. Grupa obsługuje swoje kanały w wielu językach (do 9 języków na kanał) na całym świecie i rozszerzyła swój zasięg poprzez włączenie kanałów FAST w różnych krajach na wielu platformach CTV (np. Samsung TV Plus, Plex, TCL, Amazon Freevee, Vidaa, LG Channels, Rakuten TV itp.) Grupa wykorzystuje również swoje globalne kanały YouTube w 9 językach z łączną liczbą ponad 9 milionów subskrybentów do gromadzenia ważnych danych dotyczących użytkowania i opracowywania strategii dla swoich usług VOD i FAST. Trias Media Group jest spółką zależną należącą w całości do Ondarza Capital.Comments


bottom of page